Про нас

«HarnaRich» – це незалежний український бренд. Ми створюємо гарні речі, без яких не можуть обійтися впевнені, красиві й сучасні жінки, які цінують свій час і люблять затишок.

Ми не просто команда майстрів, ми міцна родина. Ми живемо своєю роботою, підтримуємо один одного, постійно розвиваємося, для того, щоб дивувати вас своїми виробами.

Наша родина має свій характер і цінності. Вам буде з нами цікаво, якщо ви:

• полюбляєте дарувати подарунки;
• шукаєте ексклюзив;
• створюєте тепло і затишок удома;
• цінуєте якість, практичність і зручність;
• і найголовніше – любите красу!

Для вас ми виготовляємо комоди-органайзери для косметики, дзеркала для макіяжу, нічні світильники, шкатулки, чоловічі органайзери й різні аксесуари для дому.

У своїй роботі ми поєднуємо три головні ідеї – краса, якість і практичність. Усі вироби виготовляються вручну, з урахуванням усіх дрібниць, тому вони вам будуть служити довго. Щоб наша продукція була безпечною для вашого здоров’я, ми використовуємо найкращу фарбу.

Щоб ви економили місце й час, зручно мили аксесуари й насолоджувалися порядком вдома, ми робимо органайзери зручними в користуванні, тому постійно експериментуємо й вдосконалюємо вироби.

А найголовніше – ми робимо красу. Для вас, для вашого дому й затишку.

Ми створюємо для вас і завжди раді вашим експериментам і творчим порухам! Тому будьте сміливими й пропонуйте нам те, чого ще ніде немає, чого хочете саме ви!

HarnaRich – це молоді, дружні й активні люди, які люблять свою роботу й постійно розвиваються. Ми любимо своїх клієнтів і завжди раді зробити для вас аксесуар, що принесе вам трошечки щастя. А це вже щастя для нас.